E-õppe päeval jagatakse retsepte videoloengute loomiseks

Kõik huvilised saavad jälgida Tartu ülikooli e-õppe päeva arutelu „Retsepte heaks videoloenguks“.

E-õppe päeva arutelu tugineb üliõpilaste arvamuslugudel videoloengutest, mida täiendavad Tartu ülikooli õppejõud Anneli Saro, Toomas Plank, Piret Luik, Tauno Palts, tutvustades oma kogemusi videoloengute loomisest ja kasutamisest. Samuti jagavad nad kasulikke nõuandeid hea videoloengu tegemiseks. Arutelu juhib Tartu ülikooli haridusuuenduskeskuse juhataja Anzori Barkalaja.

„Videoloeng tänapäeva õppetöös on väga oluline, mille tervikliku hea tulemuse saavutamiseks on vaja kõikide detailide õnnestunud kokkulangemist alates õppejõu näitlejameisterlikkusest lõpetades video tehnilise kvaliteedi ning õppijate ootustega. Arutelu jooksul vaatame, mis on erinevate põlvkondade jaoks määrav, et loeng pakuks neile pinget,“ ütles Barkalaja.

E-õppe päevaks loodud veebilehelt http://epaev.ut.ee saab infot e-õppe kohta, näiteks lugeda veebipõhise õppega seotud müütidest, läbida tasuta minikursusi, tutvuda õppemoodulitega ning jälgida lühiloenguid, kus professor Tõnu Lehtsaar jagab oma mõtteid taandumistarkusest ja vabade kunstide professor Valdur Mikita maagilisest ökoloogiast.

E-õppe päev on kõigile, kes tunnevad huvi elukestva õppe ja eriti e-õppe vastu.

Vaata arutelu.

Lisainfo: Lehti Pilt, TÜ haridustehnoloogiakeskuse juhataja, 737 6306, lehti.pilt@ut.ee

Kadri Kunnus
Tartu ülikooli avalike suhete peaspetsialist